Könyvvizsgáló asszisztens

STABIL VÁLLALATI HÁTTÉR – VERSENYKÉPES FIZETÉS – FOLYAMATOS FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG ÉS KÉPZÉSI TÁMOGATÁS – CAFETERIA – EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁS – HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG – HOME OFFICE

Kik is vagyunk?

A Grant Thornton az egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 73.000 munkatárs tartozik a világ 149 országában.

Proaktív tanácsadóink kiemelkedő szakmai tapasztalattal rendelkeznek, ügyfeleink igényeire fókuszálva nyújtanak hatékony és egyedi megoldásokat. Legyenek ügyfeleink földrajzilag bárhol, szakértőinktől mindenütt ugyanazt az alapos, lényeglátó hozzáállást, rugalmasságot és kiemelkedő szaktudást kapják. Küldetésünk, hogy szolgáltatásunkkal értéket teremtsünk ügyfeleink számára.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk a csapat tagjaként:

  • Könyvvizsgálati munkák teljes folyamatában való részvétele a tervezéstől a beszámoló kiadásáig
  • Magyar és nemzetközi beszámolók, leltárok ellenőrzése, reportok helyességének ellenőrzése a magyar és nemzetközi számviteli sztenderdek alapján, a Grant Thornton világszerte elismert könyvvizsgálati módszertanának használatával
  • Megtekinted és átvizsgálod ügyfeleink számviteli eljárásrendjét, rendszereit, belső ellenőrzési rendszereit
  • Számviteli és könyvvizsgálati problémák azonosítása és javaslattétel azok megoldására

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • Érdekelnek a különböző ágazatokban tevékenykedő hazai és nemzetközi gazdasági társaságok üzleti és pénzügyi folyamatai
  • Szívesen részt vennél ezen társaságok könyvvizsgálatában és egyéb könyvvizsgálati feladatok (belső ellenőrzési, átvilágítási és átalakulási) ellátásában
  • A könyvvizsgálócsapat tagjaként szeretnél tanácsadói feladatokat ellátni, feltárni a kockázatokat és a problémákat és azokra megoldási javaslattal szolgálni
  • Könnyen dolgozol egy csapat tagjaként, ahol megmutathatod az egyéniségedet is

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú gazdasági (pénzügy-számvitel) végzettséggel rendelkezel
  • Nyitott, tanulni vágyó személyiséged van
  • Rugalmas, önálló, határozott, precíz és lelkiismeretes vagy
  • Csapatjátékos személyiség vagy és emellett analitikus beállítottságú
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Felhasználó szintű számítástechnikai (MS Word, Ecxel, PowerPoint) ismereted van

Miért jó nálunk dolgozni?

Stresszmentes, támogató, családias, szakmai környezet – Hogy ez mit jelent?

  • Törekszünk arra, hogy a magánélet és a munka egyensúlyban maradjon. És nálunk ezt valóban meg is tudod valósítani. Betegség, tanulmányok, vagy egy magánéleti esemény esetén megtaláljuk a megoldást, mert egy csapat vagyunk
  • Ha tanulni szeretnél, vagy fejlődni valamiben, kihívásokat keresel, nálunk mindig találsz rá lehetőséget. Ha egy idő után, külföldön szeretnél tapasztalatot gyűjteni, támogatni fogunk társirodáink együttműködésével
  • Itt megtapasztalhatod, milyen az a munkakörnyezet, ahol a vezetőség ajtaja mindig nyitva áll a munkatársak előtt

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődésed támogatása – A munkád során folyamatosan lehetőséget biztosítunk a kihívásokkal teli munkák végzésére
  • Versenyképes javadalmazás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Átfogó szakmai továbbképzések és széles körű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai tanulmányok és továbbképzések támogatása
  • Flexibilis munkakörülmények, rendszeres home-office lehetőséggel
  • Home office-hoz szükséges eszközök támogatása
  • Kivételes szabadság lehetőség, nyáron akár 2 hónap
  • Stresszmentes támogató környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat, akik folyamatos fejlődésre inspirálnak
  • Jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Modern iroda és környezet Budapest belvárosában

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küldd el jelentkezésedet a job@hu.gt.com email címre, és csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.

Vegye fel a kapcsolatot szakértőnkkel