Szenior ingatlan értékbecslő

STABIL VÁLLALATI HÁTTÉR – VERSENYKÉPES FIZETÉS – FOLYAMATOS FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG ÉS KÉPZÉSI TÁMOGATÁS – CAFETERIA – EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁS – HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG – HOME OFFICE

Kik is vagyunk?

A Grant Thornton az egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 73.000 munkatárs tartozik a világ 149 országában.

2016 elején a Grant Thornton Valuation Kft. (korábban American Appraisal Magyarország Vagyonértékelő Kft.) is a Grant Thornton csoport tagjává vált, ezáltal behozva a csoportba alapszolgáltatásait.

Fő tevékenységi köre az ingatlan-, gép- és immateriális javak értékelése, projekthitelekhez kapcsolódó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, független műszaki szakértői feladatok ellátása és ingatlantanácsadás, beruházási tanácsadás, illetve transzferár dokumentáció készítése.

Tanácsadóink értékes tapasztalatai tették lehetővé, hogy az elmúlt közel 30 év alatt Társaságunk Magyarországon vezető eszköz- és üzletértékelő vállalkozássá váljon. A magyar piacon kívül Közép-Kelet Európa számos országában is végeztünk vagyonértékeléseket, így szakértő kollégáink jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkeznek.

Miért jó nálunk dolgozni?

Most lehetőséged van olyan nemzetközi környezetben dolgozni, ahol felelősségteljes és kihívást jelentő munkát végezhetsz, valamint kihasználhatod és tovább bővítheted szakmai tudásodat.

Támogatjuk a szakmai fejlődést, hiszünk abban, hogy a Te személyes szakmai kiteljesedésed mindannyiunk számára értéket teremt.

Emellett a kommunikációs készségedet is tudod fejleszteni, az ügyfelekkel való intenzív kapcsolattartásnak köszönhetően. A közös megbeszéléseken mindenki nyíltan elmondhatja ötleteit, javaslatait. Mindenki véleményére kíváncsiak vagyunk.

Központi irodánk a 13. kerület szívében van, ahol közel vannak hozzánk a Lehel piac friss gyümölcsei, a Duna-parti naplemente, a Pozsonyi út hangulatos kávézói, a Margithíd pazar kilátása, a kedvenc előadásaink a Vígszínházban, a Dagály és a Palatinus fürdő hűsítő medencéi is. Az épület aljában a M’eating Food Bar és a sarkon lévő CAFE FREI kiváló lehetőségek az ebédszünet eltöltésére.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk?

  • Ingatlan értékbecslések és felülvizsgálatok készítése, közreműködés összetett vagyonértékelői feladatoknál
  • Helyszíni szemlék, állapotrögzítések elvégzése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítésében közreműködés
  • Kapcsolattartás megbízókkal, ügyfelekkel

Mik az elvárásaink?

  • Felsőfokú végzettség (előny műszaki, pénzügyi vagy jogi diploma)
  • Ingatlan értékbecslői végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (ipari, kereskedelmi, szálloda ingatlanok értékelése)
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office emelt szintű ismerete
  • Projektek önálló menedzselése
  • Önálló és kooperatív munkavégzés (gyakornokokkal, juniorokkal)
  • Jó kommunikációs készség
  • Az ügyféligényeket előtérbe helyező precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • EUFIM végzettség előny

Még jobb, hogyha van:

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit a versenyképes bér és a cafeteria mellett kínálunk:

  • Egy magas színvonalú és hatékony szolgáltatói munkakultúra, melynek fejlesztésében aktívan részt is vehetsz.
  • Vezetőink támogatása mellett biztosítva érezheted mind szaktudásod folyamatos fejlesztését, mind karrierterveid megvalósítását.
  • Belső tréningekkel és külső továbbképzésekkel is támogatjuk szakmai fejlődésedet.
  • Belső képzéssel biztosítjuk üzleti nyelvtanulásodat.
  • Támogatunk szakmai továbbtanulási terveidben is.
  • A cég minden munkavállalója számára biztosít Medicover egészségbiztosítást, amelyet családtagokra is ki lehet terjeszteni

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küldd el jelentkezésedet a job@hu.gt.com email címre, és csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.

Vegye fel a kapcsolatot szakértőnkkel