Ingatlan Értékbecslő

Tanácsadó, Junior tanácsadó

(Budapest)

A Grant Thornton Cégcsoport az egyik legnagyobb tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 58.000 munkatárs tartozik a világ 130 országában.

2016 elején a Grant Thornton Valuation Kft. (korábban American Appraisal Magyarország Vagyonértékelő Kft.) is a Grant Thornton csoport tagjává vált, ezáltal behozva a csoportba alapszolgáltatásait.

Fő tevékenységi köre az ingatlan-, gép- és immateriális javak értékelése, projekthitelekhez kapcsolódó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, független műszaki szakértői feladatok ellátása és ingatlantanácsadás, beruházási tanácsadás, illetve transzferár dokumentáció készítése.

Tanácsadóink értékes tapasztalatai tették lehetővé, hogy az elmúlt közel 30 év alatt Társaságunk Magyarországon vezető eszköz- és üzletértékelő vállalkozássá váljon. A magyar piacon kívül Közép-Kelet Európa számos országában is végeztünk vagyonértékeléseket, így szakértő kollégáink jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkeznek.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk?

  • Ingatlan értékbecslések és felülvizsgálatok készítése, közreműködés összetett vagyonértékelői feladatoknál
  • Helyszíni szemlék, állapotrögzítések elvégzése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítésében közreműködés
  • Kapcsolattartás megbízókkal, ügyfelekkel

Mik az elvárásaink?

  • Felsőfokú végzettség (előny műszaki, pénzügyi vagy jogi diploma)
  • Ingatlan értékbecslői végzettség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office emelt szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Az ügyféligényeket előtérbe helyező precíz és lelkiismeretes munkavégzés.

Még jobb, hogyha van:

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit a versenyképes bér és a cafeteria mellett kínálunk:

  • Egy magas színvonalú és hatékony szolgáltatói munkakultúra, melynek fejlesztésében aktívan részt is vehetsz.
  • Vezetőink támogatása mellett biztosítva érezheted mind szaktudásod folyamatos fejlesztését, mind karrierterveid megvalósítását.
  • Belső tréningekkel és külső továbbképzésekkel is támogatjuk szakmai fejlődésedet.
  • Belső képzéssel biztosítjuk üzleti angol, vagy német nyelvtanulásodat.
  • Támogatunk szakmai továbbtanulási terveidben is.

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küldd el jelentkezésedet a job@hu.gt.com email címre, és csatold magyar fényképes önéletrajzodat.

Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.