Banki Műszaki Szakértő

Senior tanácsadó

(Budapest)

A Grant Thornton Cégcsoport az egyik legnagyobb tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 58.000 munkatárs tartozik a világ 130 országában.

2016 elején a Grant Thornton Valuation Kft. (korábban American Appraisal Magyarország Vagyonértékelő Kft.) is a Grant Thornton csoport tagjává vált, ezáltal behozva a csoportba alapszolgáltatásait.

Fő tevékenységi köre az ingatlan-, gép- és immateriális javak értékelése, projekthitelekhez kapcsolódó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, független műszaki szakértői feladatok ellátása és ingatlantanácsadás, beruházási tanácsadás, illetve transzferár dokumentáció készítése.

Tanácsadóink értékes tapasztalatai tették lehetővé, hogy az elmúlt közel 30 év alatt Társaságunk Magyarországon vezető eszköz- és üzletértékelő vállalkozássá váljon. A magyar piacon kívül Közép-Kelet Európa számos országában is végeztünk vagyonértékeléseket, így szakértő kollégáink jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkeznek.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk?

  • Nagyvolumenű projektek független banki műszaki szakértői feladatainak végzése
  • A projekt megvalósítása során, a hitelszerződések által megkívánt, a pénzintézet által előírt rendszeres helyszíni ellenőrzések megtartása, műszaki- és pénzügyi jelentések készítése.
  • Az első hitelfolyósítást megelőzően Zéró riport készítése, majd ezt követően a hitellehívásokhoz kapcsolódó havi lehívó jelentések készítése, legvégül az építkezés végső fázisát követően zárójelentés készítése
  • Projektfinanszírozáshoz kapcsolódó megvalósíthatósági tanulmány készítésében részvétel
  • Ingatlan adásvételekhez kapcsolódó műszaki átvilágítás, TDD jelentések készítésében részvétel, azok koordinálása

Mik az elvárásaink?

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (építő- vagy építészmérnök végzettség előny)
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, vagy ingatlanfejlesztési és beruházási területen
  • MS Office, Plandoc, Archicad, E-építés napló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas, csapatjátékos, de a saját felelősségi körében önálló
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Az ügyféligényeket előtérbe helyező precíz és lelkiismeretes munkavégzés

Még jobb, hogyha van:

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Ingatlan értékbecslői végzettség

Amit a versenyképes bér és a cafeteria mellett kínálunk:

  • Nálunk lehetőséged van részmunkaidős és teljes munkaidős munkavégzésre is.
  • Egy magas színvonalú és hatékony szolgáltatói munkakultúra, melynek fejlesztésében aktívan részt is vehetsz.
  • Vezetőink támogatása mellett biztosítva érezheted mind szaktudásod folyamatos fejlesztését, mind karrierterveid megvalósítását.
  • Belső tréningekkel és külső továbbképzésekkel is támogatjuk szakmai fejlődésedet.
  • Belső képzéssel biztosítjuk üzleti angol, vagy német nyelvtanulásodat.
  • Támogatunk szakmai továbbtanulási terveidben is.

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küldd el jelentkezésedet a job@hu.gt.com email címre, és csatold magyar fényképes önéletrajzodat.

Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.