Auditor / Könyvvizsgáló

STABIL VÁLLALATI HÁTTÉR – VERSENYKÉPES FIZETÉS – FOLYAMATOS FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG ÉS KÉPZÉSI TÁMOGATÁS – CAFETERIA – EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁS – HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG – HOME OFFICE

Olyan 2-4 év, széleskörű, aláírói tapasztalattal rendelkező KÖNYVVIZSGÁLÓ kollégát keresünk, akit inspirál a munkája, szeretne fejlődni és részt venni egy dinamikusan növekvő társaság építésében és hisz a csapat erejében.

Kik is vagyunk?

A Grant Thornton az egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 58.000 munkatárs tartozik a világ 130 országában.

Proaktív tanácsadóink kiemelkedő szakmai tapasztalattal rendelkeznek, ügyfeleink igényeire fókuszálva nyújtanak hatékony és egyedi megoldásokat. Legyenek ügyfeleink földrajzilag bárhol, szakértőinktől mindenütt ugyanazt az alapos, lényeglátó hozzáállást, rugalmasságot és kiemelkedő szaktudást kapják.

Küldetésünk, hogy szolgáltatásunkkal értéket teremtsünk ügyfeleink számára.

Feladatok:

  • Minőségi könyvvizsgálati szolgáltatás biztosítása a magyar és a nemzetközi sztenderdek (IFRS, HGB USGAAP) alapján az ügyfeleink számára
  • A könyvvizsgálati munka megtervezése, esetleges kockázatok, problémák feltárása
  • Könyvvizsgáló csapat munkájának az ellenőrzése, menedzselése és támogatása
  • Hazai és nemzetközi könyvvizsgálati ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás és az ügyféligények teljeskörű kiszolgálása.
  • Önálló, operatív szakmai munka, szakmai állásfoglalások írása magyar és idegen nyelven (angol és/vagy német)
  • Innovatív ötletek kigondolása és megvalósítása, ami cég fejlődését szolgálja.
  • A cég üzletfejlesztési és folyamatfejlesztési feladatainak támogatása, részvétel üzletfejlesztési és folyamatfejlesztési feladatokban.
  • A cégcsoportnál dolgozó munkatársak továbbképzésének tervezésében és lebonyolításában való részvétel.

Elvárások:

  • 7-10 év releváns szakmai tapasztalat könyvvizsgálat (BIG4, second tier) területén
  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettség
  • Okleveles könyvvizsgálói végzettség
  • Ezen belül 2-4 év aláírói tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban (német nyelv tárgyalóképes/társalgási ismerete előnyt jelent)
  • Elkötelezettség a könyvvizsgálat szakmai kihívás iránt
  • Ügyfélorientált, felelősség teljes munkavégzés, megnyerő fellépés
  • Rugalmasság, önállóság, határozottság, precizitás, lelkiismeretesség
  • Pontos, együttműködő, segítőkész attitűd, csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • „B” kategóriás jogosítvány előny

Amivel várunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat, akik folyamatos fejlődésre inspirálnak
  • Egy magas színvonalú és hatékony szolgáltatói munkakultúra, melynek fejlesztésében aktívan részt is vehetsz
  • Munkák nemzetközi ügyfelekkel és Grant Thornton hálózat tagjaival
  • Átfogó szakmai továbbképzések és széles körű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazás és juttatások
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkaidő, magánélet-barát körülmények, Home-Office lehetőség és ehhez megfelelő IT eszközök biztosítása
  • Modern iroda és környezet Budapest belvárosában

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küld el jelentkezésedet a job@hu.gt.com email címre, és csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.