Adótanácsadó

STABIL VÁLLALATI HÁTTÉR – VERSENYKÉPES FIZETÉS – FOLYAMATOS FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG ÉS KÉPZÉSI TÁMOGATÁS – CAFETERIA – EGÉSZSÉGBIZTOSÍTÁS – HOSSZÚTÁVÚ MUNKALEHETŐSÉG – HOME OFFICE

Dinamikusan fejlődő adótanácsadó csapatunkba keresünk releváns szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát!

Kik is vagyunk?

A Grant Thornton az egyik legnagyobb könyvvizsgáló és tanácsadó szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi hálózat, melyhez 73.000 munkatárs tartozik a világ 149 országában.

Proaktív tanácsadóink kiemelkedő szakmai tapasztalattal rendelkeznek, ügyfeleink igényeire fókuszálva nyújtanak hatékony és egyedi megoldásokat. Legyenek ügyfeleink földrajzilag bárhol, szakértőinktől mindenütt ugyanazt az alapos, lényeglátó hozzáállást, rugalmasságot és kiemelkedő szaktudást kapják.

Küldetésünk, hogy szolgáltatásunkkal értéket teremtsünk ügyfeleink számára.

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk?

  • Belföldi és nemzetközi adótanácsadások készítése
  • Közreműködés adótervezési projektekben
  • Közreműködés adózási átvilágításokban
  • Adókalkulációk és adóbevallások felülvizsgálata, illetve készítése (pl. társasági adó, helyi iparűzési adó, Áfa, Szja)
  • Állásfoglalás kérések fogalmazása, közreműködés feltételes adómegállapítási kérelmek kidolgozásában
  • Közreműködés adózási automatizációs megoldások fejlesztésében

Fontos számunkra, hogy legyen:

  • 2-4 év releváns adózási gyakorlatod
  • Felsőfokú közgazdász, vagy jogász végzettséged
  • Adótanácsadói végzettséged (vagy tervezed annak megszerzését)
  • Érdeklődésed a vállalatokat érintő adózási- és számviteli előírások iránt
  • Ügyfélközpontú, precíz és lelkiismeretes munkához való hozzáállásod
  • Választékos és érthető kommunikációd mind magyar, mind pedig angol nyelven

Amivel várunk:

  • Béren kívüli juttatások, versenyképes javadalmazás
  • Hibrid munkavégzés
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Online szakmai nyelvoktatás
  • Rendszeres belső tréningek és Grant Thornton e-learning képzések
  • Külső tréningek, továbbképzések (regisztrált adótanácsadók, adószakértők, okleveles adószakértők és mérlegképes könyvelők számára biztosítjuk az éves kreditpontok megszerzését)
  • Szakmai továbbtanulás támogatása (pl. adótanácsadói-, okleveles adószakértői-, mérlegképes könyvelői, IFRS mérlegképes könyvelői tanfolyam)
  • Céges programok, rendezvények
  • Összetartó és egymást támogató csapat
  • Nyugodt munkahelyi légkör
  • Modern iroda és környezet Budapest belvárosában

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben úgy érzed, hogy céljaink egy irányba mutatnak és hasonló értékek mentén gondolkodunk, küldd el jelentkezésedet a job@hu.gt.com email címre, és csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

Tájékoztatunk, hogy jelentkezéseddel hozzájárulsz ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete – GDPR – az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében – személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.

Vegye fel a kapcsolatot szakértőnkkel