Karriere Wirtschaftsprüfungsassistent(in)

Grant Thornton egyike a világ vezető könyvvizsgáló, könyvelő és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó vállalatainak, amely egységes, nemzetközi irányelvek alapján működő, független tulajdonban álló cégekből épül fel. Több mint 130 országban, 47.000 munkatársunk dolgozik, 750 irodában világszerte.

A Grant Thornton Hungary 1991-óta van jelen Magyarországon és mára több mint 100 magasan képzett munkatárssal dolgozik.

Küldetésünk, hogy ügyfeleink igényéhez és elvárásához igazodva kiváló szakmai tudással, felelősségteljesen, a szabályok mindenkori megfelelése mellett, értéket teremtsünk a számukra.
Könyvvizsgáló csapatunkban nyitott pozíciónk:

KÖNYVVIZSGÁLÓ ASSZISZTENS

Pozíció területe(i):

Számvitel / Pénzügy / Kontrolling
• Asszisztens
• Könyvvizsgálat

Das werden Ihre Hauptaufgaben sein:

  • Érdekelnek a különböző ágazatokban tevékenykedő hazai és nemzetközi gazdasági társaságok üzleti és pénzügyi folyamatai
  • Szívesen részt vennél hazai és nemzetközi társaságok könyvvizsgálatában, valamint IFRS és US GAAP riportok ellenőrzésében.
  • Szívesen részt vennél egyéb könyvvizsgálói feladatok ellátásban (belső ellenőrzés, átvilágítás, átalakulás)
  • Szeretnél értéket teremteni, feltárni a kockázatokat és problémákat
  • Nem esik nehezedre kapcsolatot tartani mind az ügyfelekkel, mind a partner tanácsadó részlegeinkkel akár idegen nyelveken is
  • Könnyen dolgozol egy csapat tagjaként, ahol megmutathatod az egyéniségedet is
  • Precíz és megbízható vagy, továbbá képes vagy magas szinten támogatni a könyvvizsgálók munkáját

Das erwarten wir von Ihnen:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (Corvinus Egyetem, BGF, könyvvizsgálat és számvitel szakirány előnyt jelent)
  • Elkötelezettség a folyamatos tanulásra
  • Angol és/vagy német nyelveken történő hatékony kommunikáció, valamint Excel felhasználó szintű ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, önállóság, lelkiismeretesség
  • Nyitottság vidéki munkavégzésre

Das bieten wir Ihnen:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat, akik folyamatos fejlődésre inspirálnak
  • Átfogó szakmai továbbképzések és széles körű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jó hangulatú munkahelyi légkör

Vorteil:

„B” kategóriás jogosítvány
1-3 éves releváns munkatapasztalat

Haben Sie Interesse an dieser Tätigkeit?

Amennyiben Ön megfelel a fenti feltételeknek és hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát magyar és idegen nyelven az alábbi e-mail címre várjuk: helga.meszimerisz@hu.gt.com