Karriere Abrechnungsassistent(in)

A Grant Thornton International egyike a világ vezető könyvvizsgáló, könyvelő és tanácsadó szervezeteinek, amely egységes, nemzetközi irányelvek alapján működő, független tulajdonban álló tanácsadó és könyvvizsgáló cégekből áll.

Az IB Grant Thornton Hungary a Grant Thornton International tagja. Cégünk 1991-ben alakult és több mint 100 magasan képzett szakemberrel dolgozik.

Társaságunk budapesti munkahelyre keres új munkatársat az alábbi:

RÉSZMUNKAIDŐS BÉRSZÁMFEJTŐ

munkakörbe

Das erwarten wir von Ihnen:

  • szakirányú végzettség (középfokú bérügyintézői végzettség, munkaügyi előadói ismeretek, tapasztalat)
  • munkajogi, adójogi szabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • felelősségtudat, elhivatottság, kitartás, terhelhetőség
  • jó konfliktuskezelő képesség
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás (írásban és szóban)

Das bieten wir Ihnen:

  • lehetőség nemzetközi környezetben történő munkavégzésre
  • kíváló munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem
  • részmunkaidős munkavégzés

Vorteil:

  • szakmai, kifizetőhelyi tapasztalat
  • TB ügyintézői ismeret

Haben Sie Interesse an dieser Tätigkeit?

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen lehet:

Major János
E-mail: janos.major@hu.gt.com/p>