Karriere Buchhalter

A Grant Thornton International egyike a világ vezető könyvvizsgáló, könyvelő és tanácsadó szervezeteinek, amely egységes, nemzetközi irányelvek alapján működő, független tulajdonban álló tanácsadó és könyvvizsgáló cégekből áll.

Az IB Grant Thornton Hungary a Grant Thornton International tagja. Cégünk 1991-ben alakult és több mint 70 magasan képzett szakemberrel dolgozik.

Társaságunk budapesti munkahelyre keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Das werden Ihre Hauptaufgaben sein:

  • Gazdasági társaságok önálló könyvelése
  • Adóbevallások készítése
  • Riportok készítése
  • Intenzív kommunikáció az ügyfelekkel

Das erwarten wir von Ihnen:

  • Felsőfokú közgazdasági iskolai végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Számviteli, adózási területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Das bieten wir Ihnen:

  • Lehetőség nemzetközi környezetben történő munkavégzésre
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Kiváló munkahelyi légkör, dinamikus csapat
  • Rugalmas munkaidő, inspiráló munkakörnyezet
  • Biztos vállalati háttér, versenyképes fizetés
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Előrelépési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Vorteil:

  • Nemzetközi vállalati környezetben szerzett gyakorlat
  • Integrált ügyviteli rendszerek ismerete (SAP)
  • Adótanácsadói végzettség
  • Német nyelvtudás

Haben Sie Interesse an dieser Tätigkeit?

Amennyiben Ön megfelel a fenti feltételeknek és hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre várjuk: nikoletta.lorincz@hu.gt.com