Stellenangebot STEUERBERATUNG

A Grant Thornton egyike a világ vezető könyvvizsgáló, könyvelő és tanácsadó szervezeteinek, amely egységes, nemzetközi irányelvek alapján működő, független tulajdonban álló tanácsadó és könyvvizsgáló cégekből épül fel.

Az IB Grant Thornton Hungary a Grant Thornton International tagja. Cégünk 1991-ben alakult és több mint 70 magasan képzett szakemberrel dolgozik.

A Grant Thornton cégcsoport magyarországi cégének Adótanácsadó üzletágához keresünk

ADÓTANÁCSADÓ

munkakörbe új munkatársat.

Das werden Ihre Hauptaufgaben sein:

  • tanácsadás magyar és nemzetközi adózási kérdésekben
  • ügyfeleink képviselete adózási ügyekben
  • naprakész jogszabály ismeret
  • adóváltozásokkal kapcsolatos információnyújtás

Das erwarten wir von Ihnen:

  • 3-5 éves adózási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felsőfokú közgazdasági/számviteli/pénzügyi végzettség
  • adótanácsadói képesítés
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • tárgyalóképes magyar és angol vagy német nyelvtudás

Das bieten wir Ihnen:

  • nemzetközi szakmai környezetben történő munkavégzés
  • rendszeres szakmai továbbképzési lehetőségek
  • jó munkahelyi kollektíva